کارخانه ما

OUR FACTORY

کارخانه تولیدی شرکت خدمات مخابراتی ارگ جدید واقع در منطقه میژه اقتصادی ارگ جدید به منظور تامین نیازهای روزافزون صنعت ارتباطات کشور و انتقال و بومی سازی فناوری های نو در سال ۱۳۹۱ تاسیس گردید.
این کارخانه با توجه به توسعه شبکه اینترنت پرسرعت در کشور و افزایش تعداد کاربران این شبکه به تولید تجهیزات سمت مشتری (CPE) متنوعی پرداخته و درحال حاضر یک طیف گسترده از محصولات را با برند تجاری utel تولید می نماید. این محصولات شامل مودم های GPON ,VDSL, ADSL ,LTE  می‌‎شوند.

کارخانه ما دارای فضای داخلی با مساحت تقریبی ۲۰۰۰ متر مربع برای تولید، فضای اداری به مساحت تقریبی ۲۰۰ متر مربع، و فضای آموزشی و پژوهشی با مساحت تقریبی ۳۰۰ متر مربع است. این کارخانه از یکی از پیشرفته‌ترین خطوط SMD برای تولید بردهای الکترونیکی پیچیده استفاده می‌کند و توانایی تولید بردهای مخابراتی و کارت‌های مخابراتی را داراست. همچنین، خط مونتاژ مودم برای مونتاژ بردهای تولیدی و آماده‌سازی محصول نهایی برای ارائه به بازار در سالنی مجزا فعالیت می‌کند. از فرایندهای کنترل کیفیت و دستگاه‌های تست برد و مودم برای بررسی کیفیت بردها و اتصالات محصولات تولیدی استفاده می‌شود که تضمین می‌کند که تمام محصولات پیش از بسته‌بندی به لحاظ کیفیت مورد آزمون و بررسی قرار گیرند.

تنوع  محصولات شامل مودم‌ها و تجهیزات سمت مشتری تولید شده در کارخانه ما، تمامی نیازمندی های مشترکین اینترنت پرسرعت را پوشش می‌دهند. این تنوع و کیفیت تولیدات ما را یکی از پیشروهای صنعت مخابرات در کشور می سازد.

تولید کننده تجهیزات و مودم های مخابراتی

تماس