برند UTEL

برند یوتل به عنوان یکی از برند های پرجسته مخابراتی و فناوری اطلاعات در کشور معرفی میشود. تاسیس این برند مرتبط با تاسیس شرکت خدمات مخابراتی ارگ جدید در سال ۱۳۸۱ بوده است. از آن زمان برند یوتل به عنوان نماینده ای از تواندمندی ها و تخصص ایرانی در زمینه مخابرات شناخته می شود. برند یوتل با پیشرفت های خود در توسعه تکنولوژی های مخابراتی به تامین نیاز های روز افزون مخابراتی کشور افزوده و توانسته است در بازار داخلی و بین المللی جایگاه ویژه ای داشته باشد. از ابتدای تاسیس تا به امروز برند یوتل به پیشرفت و توسعه در عرصه مخابراتی ایرانیان افتخار می آورد و به عنوان یکی از نماد های توانمندی و ارتقاپ صنعت مخابرات در کشور به شمار می رود.

از کجا شروع کردیم​

ما، در سال ۱۳۸۱ با تاسیس شرکت خدمات مخابراتی ارگ جدید آغار به فعالیت نمودیم. این شروع متشکل از تشکیل یک تیم متخصص و متعهد از افراد ماهر در حوزه مخابرات و فناوری ارتباطات بپده که به تدریج به توسعه و پیشرفت در این صنعت پرداختند. از آن زمان، پیشرفت ما در توسعه شبکه های مخابراتی و ارتباط به شمار می آید و ارگ جدید به عنوان یک نماد موفقیت در این حزه شناخته شده است.
circle-3x
ci-yellow

به کجا میرویم

چشم انداز شرکت مخابراتی ارگ جدید در راستای توسعه و پیشرفت صنعت مخابرات و فناوری ارتباطات درکشور و جهان است. ما ادامه خواهیم داد تا :

۱. در زمینه تکنولوژی های مخابراتی نوآوری کنیم و محصولاتی با کیفیت بالا تولید کنیم تا نیاز های روز افزون مخابراتی کشور و جهن را براورده سازیم.

۲.در توسعه شبکه های اینترنت پرسرعت در کشور سهم یشتری داشته باشیم و به افزایش تعداد کاربران اینترنت اشیا در فناوری ۵G بپردازیم.

۳. در زمینه تولید محصولات اینترنت اشیا IOT نوآورانه با تمرکز بر روی انیت و کارایی فعالیت کنیم.

۴. از توانمندی های خود برای صادرات محصولات به دیگر شرکت ها و در رقابت و توسعه بیشتر  در این صنعت مشارکت داشته باشیم.

۵. همچنین به ارتقا سلامت و آگاهی جامع و توسعه اقتصادی کشور ارزش دهیم و در بهبود کیفیت زندگی افراد و توسعه اجتماعی و اقتصادی کشورمان مشارکت فعال داشته باشیم.

با تلاش مداوم و تکیه بر تخصص و توانمندی های خود ما به امید رشد و پیشرفت بیشتر در عرصه مخابرات و ارتباطات کار میکنیم.

مشتریان یوتل

تولید کننده تجهیزات و مودم های مخابراتی

تماس